Начало / ДП класирания

ДП класирания

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ХОКЕЙ НА ЛЕД КЛАСИРАНЕ СЕЗОН 2019/2020

МЪЖЕ

1. Ирбис – 33т.

2. НСА – 24т. 

3. Славия – 14т.

4. ЦСКА – 13т.

5. Черв. Звезда – 0т.

Голмайстори:

1. Мартин Миланов – Славия – 40т. /20г.+20ас./

2. Веселин Диков – Ирбис – 29т. /16г.+13ас./ 

3. Марио Атанасов – НСА – 21т. /15г.+6ас./ 

Вратари: 1. Димитър Димитров – НСА – 2,432%

2. Никола Николов – Ирбис – 3,335%

3. Димитър Виденов – Славия – 5,083%

 

ЮНОШИ ДО 18Г.

1. НСА – 23т.

2. ЦСКА – 19т.

3. СК Левски – 12т.

4. Левски Сф. – 0т.

Голмайстори:

1. Мартин Наков – НСА – 55т. /33г.+22ас./

2. Шон Иса – ЦСКА – 32т. /17г.+15ас./

3. Любомир Чомполов – 23т. /14г.+9ас./

Вратари: 1. Атанас Петров – НСА – 3,875%

2. Калоян Стоянов – ЦСКА – 4,009%

3. Иван Стефанов – СК Левски – 5,250%

 

ЮНОШИ ДО 16Г.

1. НСА

2. ЦСКА

3. Славия

4. Ирбис

5. Варна Скейтс

Голмайстори: 1. Лукас ДеКандидо – НСА – 64т. /43г.+21ас./

2. Александър Станимиров – Славия – 60т. /45г.+15ас./

3. Артьом Бишляга – НСА – 57т. /38г.+19ас./

Вратари: 1. Атанас Петров – НСА – 1,701%

2. Калоян Стоянов – ЦСКА – 3,286%

3. Виктор Рангелов – Славия – 5,400%

 

ДЕЦА ДО 14 Г.

– доиграва се поради прекъсване от корона вирус.

 

ДЕЦА ДО 12 Г.

– доиграва се поради прекъсване от корона вирус.

 

ДЕЦА ДО 10Г.

1. Балкан – 36т.

2. Славия – 26т.

3. Ирбис – 24т.

4. НСА – 21т.

5. ЦСКА – 12т.

6. Левски Сф. – 3т.

7. СК Левски – 1т.

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ХОКЕЙ НА ЛЕД КЛАСИРАНЕ Сезон 2018/2019г.

Деца до 10г.

1. НСА – 33т.

2. Славия – 32т.

3. Балкан – 25т.

4. Ирбис – 21т.

5. ЦСКА – 12т.

6. Левски Сф. – 6т.

7. Спартак – 0т.

 

Деца до 12г. Група А:

1. Славия – 15т.

2. Ирбис – 15т.

3. НСА – 5т.

4. ХК Левски – 1т.

Група Б:

5. ЦСКА – 12т.

6. Балкан – 6т.

7. Спартак – 0т.

8. Варна Скейтс – 0 т.

Голмайстор: /гол+пас/ Александър Станимиров – Славия – 57т. /41г. + 16aс./;

Най-добър вратар: Даниел Гешев – Славия

Деца до 14г.

Група А:

1.Славия – 15т.

2. ЦСКА – 14т.

3. НСА – 7т.

4. Ирбис –  0 т.

Група Б:

5. Балкан– 6т.

6. Левски Сф. – 0т.

7. Варна Скейтс– 0т.

Голмайстор: /гол+пас/ Б. Чешанков – ЦСКА – 33т. /20г.+13ас./

Най-добър вратар: Виктор Рангелов – Славия

Юноши до 16г.

1. НСА – 22т.

2. ХК Левски – 19т.

3. ЦСКА – 13т.

4. Славия – 6т.

5. Ирбис – 0т.

Голмайстор: /гол+пас/ Л. ДеКандидо – НСА – 46т. /29г.+17ас./

Най-добър вратар: И. Стефанов – ХК Левски

Юноши до 18г.

1. НСА – 18т.

2. ЦСКА – 18т.

3. ХК Левски – 0т.

Голмайстор: /гол+пас/ М. Атанасов – НСА – 35т. /13г.+22ас./

Мъже А група

1. Ирбис – 33т.

2. НСА – 23т.

3. Славия – 16т.

4. ЦСКА – 0т.

Мъже Б група

1. Червена звезда – 36 т.

2. Левски Сф. – 16т.

3. Спартак – 15т.

4. Динамо – 5т.

Мъже В група

1. Червена звезда – 28т.

2. Ледени дяволи – 25т.

3. Торпедо – 20т.

4. НО Жени – 11т.

5. Левски Сп. – 3т.