Хокеист спечели приз
Начало / Новини / Детскоюношески хокей / Хокеист спечели приза за номер 1 на месец март

Хокеист спечели приза за номер 1 на месец март

14-годишният хокеист на ЦСКА Мартин Наков спечели анкетата на Viasport.bg за най-добър млад спортист на месец март. Той получи 197 гласа от нашите читатели и взе втората награда за представителите на леденети спортове след дуета Яна Божилова и Калоян Георгиев (фигурно пързаляне).

През март Мартин стана шампион на България за момчета до 14 г. с отбора на ЦСКА, като спечели и приза за голмайстор на първенството.

Втора в допитването за март се нареди Гергана Топалова (тенис), която получи 191 гласа, а на трето място е друга тенисистка – Катерина Димитрова, със 130 гласа.

Победителят ще получи награда от българския производител на спортна екипировка Тингер в удобно за него време.