Начало / ДП класирания

ДП класирания

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ СЕЗОН 2020/2021
Деца до 10г.
1. Славия – 20т.
2. Ирбис – 19т.
3. НСА – 14т.
4. ЦСКА – 13т.
5. Айсберг – 9т.
6. Левски Сф. – 6т.
7. СК Левски – 3т.
8. Балкан – 0т.
Деца до 12г.
А група:
1. НСА – 18т.
2. Славия – 9т.
3. Балкан – 9т.
4. СК Левски – 0т.
Б група:
5. Ирбис – 12т.
6. ЦСКА – 5т.
7. Левски Сф. – 1т.
Голмайстор: /гол+пас/ Ал. Гюрков – НСА – 37т. /25г.+12ас/
Най-добър вратар:/коефициент на надеждност/ Я. Спасова – НСА – 1,429%
Най-добър защитник: М. Петков – НСА
Деца до 14г.
А група:
1. Славия – 15т.
2. Ирбис – 13т.
3. НСА – 5т.
4. ЦСКА – 3т.
Б група:
5. СК Левски – 12т.
6. Балкан – 6т.
7. Левски Сф. – 0т.
Голмайстор: /гол+пас/ Л. Аспарухов – Славия – 40т. /32г.+8ас./
Най-добър вратар:/коефициент на надеждност/ Д. Гешев – Славия – 1,556%
Най-добър защитник: С. Аспарухова – Славия
Юноши до 16г.
1. НСА
2. Славия
3. ЦСКА
4. Ирбис
Голмайстор: /гол+пас/ Д. Илиев – НСА – 31т. /19г.+12ас./
Най-добър вратар: /коефициент на надеждност/ Ф. Витанов – НСА – 2,667%
Юноши до 18г.
1. НСА
2. СК Левски
3. ЦСКА
Мъже
1. Ирбис
2. НСА
3. ЦСКА
4. Славия
5. Червена звезда
6. СК Левски

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ХОКЕЙ НА ЛЕД КЛАСИРАНЕ СЕЗОН 2019/2020

МЪЖЕ

1. Ирбис – 33т.

2. НСА – 24т. 

3. Славия – 14т.

4. ЦСКА – 13т.

5. Черв. Звезда – 0т.

Голмайстори:

1. Мартин Миланов – Славия – 40т. /20г.+20ас./

2. Веселин Диков – Ирбис – 29т. /16г.+13ас./ 

3. Марио Атанасов – НСА – 21т. /15г.+6ас./ 

Вратари: 1. Димитър Димитров – НСА – 2,432%

2. Никола Николов – Ирбис – 3,335%

3. Димитър Виденов – Славия – 5,083%

 

ЮНОШИ ДО 18Г.

1. НСА – 23т.

2. ЦСКА – 19т.

3. СК Левски – 12т.

4. Левски Сф. – 0т.

Голмайстори:

1. Мартин Наков – НСА – 55т. /33г.+22ас./

2. Шон Иса – ЦСКА – 32т. /17г.+15ас./

3. Любомир Чомполов – 23т. /14г.+9ас./

Вратари: 1. Атанас Петров – НСА – 3,875%

2. Калоян Стоянов – ЦСКА – 4,009%

3. Иван Стефанов – СК Левски – 5,250%

 

ЮНОШИ ДО 16Г.

1. НСА

2. ЦСКА

3. Славия

4. Ирбис

5. Варна Скейтс

Голмайстори: 1. Лукас ДеКандидо – НСА – 64т. /43г.+21ас./

2. Александър Станимиров – Славия – 60т. /45г.+15ас./

3. Артьом Бишляга – НСА – 57т. /38г.+19ас./

Вратари: 1. Атанас Петров – НСА – 1,701%

2. Калоян Стоянов – ЦСКА – 3,286%

3. Виктор Рангелов – Славия – 5,400%

 

ДЕЦА ДО 14 Г.

– доиграва се поради прекъсване от корона вирус.

 

ДЕЦА ДО 12 Г.

– доиграва се поради прекъсване от корона вирус.

 

ДЕЦА ДО 10Г.

1. Балкан – 36т.

2. Славия – 26т.

3. Ирбис – 24т.

4. НСА – 21т.

5. ЦСКА – 12т.

6. Левски Сф. – 3т.

7. СК Левски – 1т.

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ХОКЕЙ НА ЛЕД КЛАСИРАНЕ Сезон 2018/2019г.

Деца до 10г.

1. НСА – 33т.

2. Славия – 32т.

3. Балкан – 25т.

4. Ирбис – 21т.

5. ЦСКА – 12т.

6. Левски Сф. – 6т.

7. Спартак – 0т.

 

Деца до 12г. Група А:

1. Славия – 15т.

2. Ирбис – 15т.

3. НСА – 5т.

4. ХК Левски – 1т.

Група Б:

5. ЦСКА – 12т.

6. Балкан – 6т.

7. Спартак – 0т.

8. Варна Скейтс – 0 т.

Голмайстор: /гол+пас/ Александър Станимиров – Славия – 57т. /41г. + 16aс./;

Най-добър вратар: Даниел Гешев – Славия

Деца до 14г.

Група А:

1.Славия – 15т.

2. ЦСКА – 14т.

3. НСА – 7т.

4. Ирбис –  0 т.

Група Б:

5. Балкан– 6т.

6. Левски Сф. – 0т.

7. Варна Скейтс– 0т.

Голмайстор: /гол+пас/ Б. Чешанков – ЦСКА – 33т. /20г.+13ас./

Най-добър вратар: Виктор Рангелов – Славия

Юноши до 16г.

1. НСА – 22т.

2. ХК Левски – 19т.

3. ЦСКА – 13т.

4. Славия – 6т.

5. Ирбис – 0т.

Голмайстор: /гол+пас/ Л. ДеКандидо – НСА – 46т. /29г.+17ас./

Най-добър вратар: И. Стефанов – ХК Левски

Юноши до 18г.

1. НСА – 18т.

2. ЦСКА – 18т.

3. ХК Левски – 0т.

Голмайстор: /гол+пас/ М. Атанасов – НСА – 35т. /13г.+22ас./

Мъже А група

1. Ирбис – 33т.

2. НСА – 23т.

3. Славия – 16т.

4. ЦСКА – 0т.

Мъже Б група

1. Червена звезда – 36 т.

2. Левски Сф. – 16т.

3. Спартак – 15т.

4. Динамо – 5т.

Мъже В група

1. Червена звезда – 28т.

2. Ледени дяволи – 25т.

3. Торпедо – 20т.

4. НО Жени – 11т.

5. Левски Сп. – 3т.