Начало / Програми

Програми

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ХОКЕЙ НА ЛЕД
ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ХОКЕЙ НА ЛЕД
ЗА МЪЖЕ – СЕЗОН 2016-2017

ПЪРВИ КРЪГ – КУПА Р БЪЛГАРИЯ

1 Славия – ЦСКА 25.10.16 ВТОРНИК 20,45 СЛАВИЯ
2 Ирбис- НСА 25.10.16 ВТОРНИК 20,45 ЗИМ.ДВ.
3 Левски Сф – Славия 27.10.16 ЧЕТВЪРТЪК 20,45 ЗИМ.ДВ.
4 НСА – Славия 01.11.16 ВТОРНИК 20,45 ЗИМ.ДВ.
5 ЦСКА -Левски Сф 03.11.16 ЧЕТВЪРТЪК 20,45 ЗИМ.ДВ.
6 Левски Сф – HCA 08.11.16 ВТОРНИК 20,45 ЗИМ.ДВ.
7 Ирбис-ЦСКА 10.11.16 ЧЕТВЪРТЪК 20,45 ЗИМ.ДВ.
8 ЦСКА -НСА 15.11.16 ВТОРНИК 20,45 ЗИМ.ДВ.
9 Ирбис – Левски Сф 17.11.16 ЧЕТВЪРТЪК 20,45 ЗИМ.ДВ.
10 Славия – Ирбис 22.11.16 ВТОРНИК 20,45 СЛАВИЯ

ВТОРИ КРЪГ

11 ЦСКА – Славия 06.12.16 ВТОРНИК 20,45 ЗИМ.ДВ.
12 НСА – Ирбис 13.12.16 ВТОРНИК 20,45 ЗИМ.ДВ.
13 Славия – НСА 20.12.16 ВТОРНИК 20,45 СЛАВИЯ
14 ЦСКА – Ирбис 31.01.17 ВТОРНИК 20,45 ЗИМ.ДВ.
15 НСА – ЦСКА 07.02.17 ВТОРНИК 20,45 ЗИМ.ДВ.
16 Ирбис – Славия 14.02.17 ВТОРНИК 20,45 ЗИМ.ДВ.

ТРЕТИ КРЪГ

17 Славия – ЦСКА 16.02.17 ЧЕТВЪРТЪК 20,45 СЛАВИЯ
18 Ирбис- НСА 21.02.17 ВТОРНИК 20,45 ЗИМ.ДВ.
19 НСА – Славия 23.02.17 ЧЕТВЪРТЪК 20,45 ЗИМ.ДВ.
20 Ирбис-ЦСКА 28.02.17 ВТОРНИК 20,45 ЗИМ.ДВ.
21 ЦСКА -НСА 02.03.17 ЧЕТВЪРТЪК 20,45 ЗИМ.ДВ.
22 Славия – Ирбис 07.03.17 ВТОРНИК 20,45 СЛАВИЯ

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ХОКЕЙ НА ЛЕД
ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ХОКЕЙ НА ЛЕД
ЗА ДЕЦА ДО 14 Г. – СЕЗОН 2016-2017

ПЪРВИ КРЪГ

1 Левски Сф – Славия 30.10.16 НЕДЕЛЯ 9.00 ЗИМ.ДВ.
2 НСА – Ирбис 06.11.16 НЕДЕЛЯ 14.00 ЗИМ.ДВ.
3 ЦСКА – ХК Левски 06.11.16 НЕДЕЛЯ 18.00 ЗИМ.ДВ.
4 Ирбис-Левски Сф. 13.11.16 НЕДЕЛЯ 9.00 ЗИМ.ДВ.
5 ХК Левски – НСА 13.11.16 НЕДЕЛЯ 18.00 ЗИМ.ДВ.
6 Славия – ЦСКА 13.11.16 НЕДЕЛЯ 9.00 СЛАВИЯ
7 ХК Левски – Славия 20.11.16 НЕДЕЛЯ 9.00 ЗИМ.ДВ.
8 ЦСКА – Ирбис 20.11.16 НЕДЕЛЯ 14.00 ЗИМ.ДВ.
9 НСА – Левски Сф. 27.11.16 НЕДЕЛЯ 18.00 ЗИМ.ДВ.
10 Славия – НСА 04.12.16 НЕДЕЛЯ 9.00 СЛАВИЯ
11 ХК Левски – Ирбис 04.12.16 НЕДЕЛЯ 9.00 ЗИМ.ДВ.
12 Левски СФ.-ЦСКА 04.12.16 НЕДЕЛЯ 14.00 ЗИМ.ДВ.
13 Славия – Ирбис 11.12.16 НЕДЕЛЯ 9.00 СЛАВИЯ
14 ЦСКА – НСА 11.12.16 НЕДЕЛЯ 9.00 ЗИМ.ДВ.
15 ХК Левски – Левски СФ 11.12.16 НЕДЕЛЯ 14.00 ЗИМ.ДВ.

СЛЕД ПЪРВИ КРЪГ ОТБОРИТЕ СЕ РАЗДЕЛЯТ НА 2 ФИНАЛНИ ГРУПИ,ТОЧКИТЕ НЕ СЕ ЗАЧИТАТ

ВТОРИ КРЪГ
16 A1 – A3 08.01.17 НЕДЕЛЯ 9.00
17 B1 – B3 08.01.17 НЕДЕЛЯ 14.00
18 A3 – A2 15.01.17 НЕДЕЛЯ 9.00
19 B 3 – B2 15.01.17 НЕДЕЛЯ 14.00
20 A1 – A2 29.01.17 НЕДЕЛЯ 9.00
21 B 1 – B2 29.01.17 НЕДЕЛЯ 14.00
22 A1 – A3 05.02.16 НЕДЕЛЯ 14.00
23 B1 – B3 05.02.16 НЕДЕЛЯ 9.00
24 A3 – A2 12.02.17 НЕДЕЛЯ 9.00
25 B 3 – B2 12.02.17 НЕДЕЛЯ 9.00
26 A1 – A2 26.02.17 НЕДЕЛЯ 9.00 ЗАКРИВАНЕ
27 B 1 – B2 26.02.17 НЕДЕЛЯ 14.00

 

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ХОКЕЙ НА ЛЕД
ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ХОКЕЙ НА ЛЕД
ЗА ДЕЦА ДО 12 Г. – СЕЗОН 2016-2017

ПЪРВИ КРЪГ

1 Ирбис-Левски Сф. 10/29/2016 СЪБОТА 9,00 ЗИМ.ДВ.
2 Славия – HCA 10/29/2016 СЪБОТА 9,00 СЛАВИЯ
3 ЦСКА – ХК Левски 10/29/2016 СЪБОТА 14,15 ЗИМ.ДВ.
4 Ирбис – ВАРНА 10/30/2016 НЕДЕЛЯ 14,15 ЗИМ.ДВ.
5 АЙСБЕРГ – HCA 05.11.16 СЪБОТА 9,00 СЛАВИЯ
6 ХК Левски – ВАРНА 05.11.16 СЪБОТА 14,30 ЗИМ.ДВ.
7 Левски СФ.-ЦСКА 05.11.16 СЪБОТА 9,30 ЗИМ.ДВ.
8 Славия – ВАРНА 11/6/2016 НЕДЕЛЯ 9,30 СЛАВИЯ
9 Славия – Ирбис 12.11.16 СЪБОТА 9,00 СЛАВИЯ
10 Левски СФ.- АЙСБЕРГ 12.11.16 СЪБОТА 14,00 ЗИМ.ДВ.
11 НСА – ЦСКА 12.11.16 СЪБОТА 9,00 ЗИМ.ДВ.
12 АЙСБЕРГ – Ирбис 11/19/2016 СЪБОТА 9,00 СЛАВИЯ
13 НСА – ХК Левски 11/19/2016 СЪБОТА 9,00 ЗИМ.ДВ.
14 Левски СФ. -Славия 11/19/2016 СЪБОТА 14,00 ЗИМ.ДВ.
15 ВАРНА – ЦСКА 12/17/2016 СЪБОТА 17,00 ВАРНА
16 ВАРНА – Левски Сф 12/18/2016 НЕДЕЛЯ 9,00 ВАРНА
17 ЦСКА – АЙСБЕРГ 26.11.16 СЪБОТА 9,00 ЗИМ.ДВ.
18 Славия – ХК Левски 26.11.16 СЪБОТА 9,00 СЛАВИЯ
19 Ирбис-НСА 26.11.16 СЪБОТА 14,20 ЗИМ ДВ.
20 НСА – Левски Сф. 03.12.16 СЪБОТА 9,00 ЗИМ ДВ.
21 ХК Левски – Ирбис 03.12.16 СЪБОТА 9,00 ЗИМ ДВ.
22 Славия – ЦСКА 03.12.16 СЪБОТА 9,00 СЛАВИЯ
23 HCA – ВАРНА 12/10/2016 СЪБОТА 9,00 ЗИМ.ДВ.
24 Славия -АЙСБЕРГ 12/10/2016 СЪБОТА 9,00 СЛАВИЯ
25 Левски Сф- ХК Левски 12/10/2016 СЪБОТА 14,00 ЗИМ.ДВ.
26 АЙСБЕРГ – ВАРНА 12/11/2016 НЕДЕЛЯ 9,00 СЛАВИЯ
27 ЦСКА – Ирбис 12/17/2016 СЪБОТА 9,00 ЗИМ.ДВ.
28 ХК Левски – АЙСБЕРГ 12/18/2016 НЕДЕЛЯ 14,30 ЗИМ.ДВ.

СЛЕД ПЪРВИ КРЪГ ОТБОРИТЕ СЕ РАЗДЕЛЯТ НА 2 ФИНАЛНИ ЧЕТВОРКИ,ТОЧКИТЕ НЕ СЕ ЗАЧИТАТ
ВТОРИ КРЪГ

29 A1 – A4 07.01.17 СЪБОТА 9,00
30 B1 – B4 07.01.17 СЪБОТА 14,00
31 A3 – A2 21.01.17 СЪБОТА 9,00
32 B3 – B2 21.01.17 СЪБОТА 14,00
33 A4 – A2 04.02.17 СЪБОТА 9,00
34 B4 – B2 04.02.17 СЪБОТА 14,00
35 A1 – A3 11.02.17 СЪБОТА 9,00
36 B 1 – B3 11.02.17 СЪБОТА 14,00
37 A3 – A4 25.02.17 СЪБОТА 9,00
38 B 3 – B4 25.02.17 СЪБОТА 14,20
39 A1 – A2 11.03.17 СЪБОТА 9,00 ЗАКРИВАНЕ
40 B 1 – B2 11.03.17 СЪБОТА 14,30